1 / 2
IZDAVAM MAGACIN VO CENTO 120M2
1 €
29.08.2022 11:15

Гази Баба / Скопје

Objektot se naoga vo najatraktivniot del na M.A.Cento.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

KATE
Palmiro Toljati 30
Потврден огласувач
075 621621
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам