1 / 12
Se prodava nova kukja
По Договор
04.12.2019 13:57

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

10

Квадратура:

362 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

715 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2015

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Veselin Vujovski

Se prodava nova kukja na ul.Veselin Vujovski . Kukjata e so 2 posebni vleza i e pogodna za 2 familii.Kukjata raspolaga so golemo dvorno mesto od 715 m2 .Povekje informacii na lice mesto .
Cena po dogovor
Shifra : Е3201

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI EXPERT
tel: 071 316 332
070 748 608
077 790 696

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Expert
Потврден огласувач
070748608
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам