1 / 6
Kuka na dobra lokacija
107 €
23.01.2020 17:49

Куманово / Куманово

Број на соби:

7

Квадратура:

178 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Друго

Дворна површина:

800 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2011

Година на реновирање:

2011

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Done bozinov ul 107 br 10

Se naoga nad visto servis od drugs strana nad spomen kosturnica 800m2dvor kuka 175m2 povelete robI tel 078490806 namalena cena dogovor na lice mesto

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
78490806
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам