1 / 1
TRPEZARIJA SO KREDENEC LESNINA
По Договор
31.03.2023 08:32

Скопје Центар / Скопје

PRODAVAM TRPEZARIJA, GOLEMA PRAVOAGOLNA MASA SO MOZNOST ZA PRODOLZUVANJE SO SEST STOLICI I KREDENEC, KVALITETNI OD LESNINA

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

Gjoko
Потврден огласувач
070272927
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам