1 / 6
Kukja vo naselba karpos
40.000 €
Цената не е фиксна
25.06.2020 14:19

Куманово / Куманово

Квадратура:

3000 m²

Број на соби:

4

Греење:

Дрва

Наместена:

Да

Se prodava kukja vo naselba karpos na nikuljski pat na 2 sprata so 3000 m2 povrsina voda struja vgraden bunar ovostarnik vednas vseliva moze zamena za stan povekje inf na tel 078 345 132

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Misko
Потврден огласувач
071338615
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам