DELOVEN PROSTOR
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.03.2020 23:49

Прилеп / Прилеп

SE IZDAVA POD NAEM DELOVEN PROSTOR POGODEN ZA AMBULANTA,LABORATORIJA,BUTIK,KOZMETICKI SALON,OBLOZUVALNICA,POGON ZA KONDITORSKI PROIZVODI,DISKONT,MARKET,IZLOZBEN SALON,IGROTEKA I SL.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

POVOLNO
Потврден огласувач
075353403
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам