kuka
50.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.07.2021 09:17

Куманово / Куманово

Број на соби:

4

Квадратура:

55 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Нема

Дворна површина:

215 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1938

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

ul.dimitar vlahov 24

se prodava stara kuka vo strog centar na gradot samo 150m od centar na 150 metra od stara crkva i na 100m od linka kafeana telefon za kontatkt 071720941

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

metodija
Потврден огласувач
071720941
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам