1 / 2
Konstrukcija za plastenik (sera)
1 €
29.09.2022 08:32

Гостивар / Гостивар

Konstrukcija za plastenik (sera)
Dimenzi 10 m x 60 m

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

Masini2015
Потврден огласувач
072666773
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам