1 / 9
СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО Н.ЗЕЛЕН РИД
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.09.2021 11:37

Куманово / Куманово

Број на соби:

10

Квадратура:

535 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

451 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2006

Година на реновирање:

2006

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Васко Карангелески 64

Се продава куќа во Куманово на ул.Васко Карангелески бр.64 н.Зелен Рид со два посебни влеза , со вкупна површина од 535м2.
Станбен простор 440м2
Подруми и гаражи 95м2
Плац 451м2.
Комплетно приклучени со канал, вода и струја. Куќата излегува на две улици , во дворот има функционален бунар 14 м се полни до 10 м. Гаражниот простор комплетно направен со мермер погоден за работилница или погон
контакт : 070 / 381 915
070 / 527 606

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Виктор
Потврден огласувач
070381915
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам