1 / 9
DELL Latitude i7 M640 2.8ghz
160 €
06.09.2019 20:37

Тетово / Тетово

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

DELL LATITUDE
i7 M640 2.8 ghz
4GB ram
baterija drzi odlicno !
cena: 160 euro !

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

TETOVO
Потврден огласувач
077846631
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам