Kupuvam vikendica
1 €
20.07.2019 14:08

Куманово / Куманово

Квадратура:

50 m²

Број на соби:

3

Греење:

Друго

Наместена:

Не

Kupuvam vikendica vo Kumanovska okolina.Prednost imaat selata Orasac, Skackovce i dr vo toj reon..Obavezno da ima struja i voda i zemjiste do 1000 m2.Moze da dojdat vo predvid i Supli Kamen,Zebrnjak .

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се бара од:

Biljana
Потврден огласувач
078423016
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам