1 / 12
SE IZDAVAAT SOBI VO CENTAROT NA PRILEP
450 МКД
Цената е фиксна
30.05.2023 09:05

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

180 m²

Спрат:

2

Греење:

Централо

Se izdavaat sobi vo centarot na prilep, sobite se opremeni so posebni kapatila,digitalna tv, Lcd tv,Wifi, tek .070 504 073. 070 504 073 070 504 073

Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

borce
Потврден огласувач
075891912
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам