1 / 12
СЕ ПРОДАВА КУЌА СО ДВОРНО МЕСТО И НИВИ во с.РЕЖАНОВЦЕ
1 МКД
30.09.2022 12:10

Куманово / Куманово

Квадратура:

1 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава куќа со дворно место и ниви во атарот на с.Режановце, Куманово.
Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

....
Потврден огласувач
071291097
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам