1 / 3
МЕНУВАМ - ПРОДАВАМ ТРАФИКА ЗА ГАРАЖА ИЛИ ДРУГО
700 €
Цената не е фиксна
30.09.2022 10:17

Куманово / Куманово

Menuvam -prodavam ,trafika za garaza , kola ili drugo - dajte ponuda , izdavam za 3000 den ili prodavam - kes 700 evra fiksna cena .POgodna za mal biznis , Lokacija: vidi mapa pred SUMA , centar

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава / Можна е замена од:

nikola
Потврден огласувач
076225662
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам