OVCKA REKA
1 €
05.10.2022 13:57

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

9600 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

se naoga na ovcka reka 9600m2 MOZE I ZAMENA ZA AVTOMOBIL

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

Ace
ul.brakja dzhunovi br.23
Потврден огласувач
078457787
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам