1 / 8
SE PRODAVA KUKA POZADI MOSA MEL
65.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.05.2020 22:53

Куманово / Куманово

Број на соби:

6

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1960

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

ul,BORO MENKOV BR.2

ima sobi na prviot srat kujna so nisa soba +soba i kupatilo,spajs,hodnik vnatresni stepenizi za 2 srat ima 2 sobi hodnik i terasa ima +2 sobi stari baska vo dvorot i garaza nedopravena renovirano ima smeneto pvc prozori,ulazni vrata sigurisni,centralno greenje so bakarni cevki,i plocni vo celiot hotnik tel.078-900-011 ili domasen 031-423-940 aleksandar

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
078900011
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам