1 / 2
Се издава дуќан во Бизнис Центарот - Прилеп
100 €
03.08.2019 18:55

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

30 m²

Се издава дуќан во бизнис центарот - Прилеп. Дуќанот е со површина 30 м2 на првиот кат. Цена по договор Контакт : 070 408 861 076 898 002

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

Пецо
Потврден огласувач
079345944
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам