1 / 4
Се продава куќа
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.08.2019 11:04

Делчево / Делчево

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

15

Квадратура:

400 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

230 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2006

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Се продава куќа.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Sasko
Потврден огласувач
076368331
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам