1 / 6
Ford focus 1.8 tdci 74kw na delovi
10 €
05.01.2023 08:31

Струга / Струга

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

07.2019

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Ford focus 1.8 tdci 74kw 100ks 2004god na delovi prakame i po kargo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Armen 071 602 390 Bale 076 569 422
S.Oktisi Struga
Потврден огласувач
071602390
Испрати Е-маил до огласувачот

Renault clio 1.2 16v 75ks na delovi

10 €

Golf 3 1.8 tuning na delovi

10 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам