1 / 12
ISKOP SO MINI BAGER
25 €
Цената не е фиксна
02.02.2023 08:26

Куманово / Куманово

Iskop, poramnjavanje, kanali, ogradi sve ostalo so mini bager i izvoz na zemnja

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Aleksandra
Потврден огласувач
077569845
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам