Se prodavaat 2 kukji,lepenki na Milan Lisica
По Договор
02.10.2019 21:07

Куманово / Куманово

Број на соби:

13

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

ul. “Milan Lisica” br.16 Kumanovo

Se prodavaat dve kukji,lepenki
Cena po dogovor
tel.br. 078/732-532

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
070487637
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам