Se izdava
7.000 €
21.08.2019 12:58

Куманово / Куманово

Број на соби:

3

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Tode mendoll 36 kumanovo

Se izdava pod kirija

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Burim
Потврден огласувач
071291767
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам