Се продава стан во Ѓорче
56.000 €
29.03.2023 14:32

Ѓорче Петров / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

73 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

1989

Година на реновирање:

2017

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Се продава стан.
Контакт 075 263893
Без агенции молам.
Само за сериозни коминтенти.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава / Можна е замена од:

Милица
Потврден огласувач
078437367
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам