1 / 3
КУЌА И ПЛАЦ ВО КУМАНОВО
По Договор
03.09.2019 12:32

Куманово / Куманово

Број на соби:

7

Квадратура:

250 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

600 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Се продава куќа на почеток на Долно Којнаре, со површина од околу 250m2 и дворно место повеќе од 600m2.
Се продава и плац на ул.Никола Тесла (т.н. „Врањско џаде“) со површина од околу 1000m2.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Divna
Потврден огласувач
078421550
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам