1 / 7
Se izvada deloven prostor vo kompleks Euroinvest 11 Oktomvri
2 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.09.2019 21:49

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

1250 m²

Se iznajmuva deloven prostor (poranesna Euromehanika):
1. hala od 730m2 neto povrsina
2. hala od 438m2 neto povrsina
3. magacin od 75m2 neto povrsina
so sopsvena trafostanica od 630kVA. Prostorot e so ureden imoten list.
cena 2eur/m2+ddv
informacii na tel.: 070 237 541

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се изнајмува од: Претпријатие

Циклотрон
Потврден огласувач
0038970237541
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам