1 / 4
Skoda felicia 1.9D 2000god na delovi
10 €
02.02.2022 07:44

Струга / Струга

Марка:

Skoda

Модел:

Felicia

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

09.2019

Сила на моторот:

47 kw / 64 ks

Skoda felicia 1.9d 64ks servo abs na delovi
Prakame i po kargo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Armen 071 602 390 Bale 076 569 422
S.Oktisi Struga
Потврден огласувач
071602390
Испрати Е-маил до огласувачот

Chrysler voyager 3.3l na delovi

10 €

Renault kangoo 1.4 na delovi

10 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам