1 / 11
Niva vo s.Celopek
6 €
09.11.2022 12:00

Куманово / Куманово

Квадратура:

2516 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Niva plac vo s.Celopek na 250 metri od asvalt pogodna za vikendica ili bilo.kakva namena so imoten list.vo blizina ima voda i struja za priklucuvanje za pveke info na
👉 VIBER 070/438-999👈

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

privat
Потврден огласувач
070438999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам