1 / 2
se prodava kuča so golem dvor
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.09.2019 11:31

Куманово / Куманово

Број на соби:

6

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

4500 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

dolno kojnare

Se prodava kuča so golem dvor.Cena po dogovor.Viber ili Messenger 00420728617771

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Zoran Cvetkovski
Потврден огласувач
00420728617771
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам