1 / 2
Novi delovi za site gradezni masini
2 €
27.01.2023 09:52

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Kariki.klipovi.lageri.diktoni.vodni pumpi...

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Резервни делови

Се продава од:

Nikola
Ul.Aleksandar Martulkov 12b
Потврден огласувач
072269751
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам