1 / 6
Atraktiven Plac 6300 m2
1 €
Цената не е фиксна
24.03.2023 00:33

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

6200 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava atraktiven plac na atraktivno mesto na izlezo od prilep prema lukoil nakrsi moto centar poveke informaci na telefon]
071 212 334
071 212 334
071 212 334
071 212 334
071 212 334
071 212 334
071 212 334

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

.....
Потврден огласувач
071332442
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам