1 / 4
Ekstra Plac 6900 m2 !!!
1 €
Цената е фиксна
24.03.2023 00:33

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

6900 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava ekstra gradezen plac od 6900m2
Placot mozi da se deli
Se naoga na glavniot pat od lukoil prema bitola na 300 metri podetalno na tel
071 212 334
071 212 334
071 212 334
071 212 334
071 212 334
071 212 334

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

.....
Потврден огласувач
071332442
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам