KUPUVAM NIVA VO RECICA
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.01.2023 20:51

Куманово / Куманово

Квадратура:

20000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Kupuvam niva vo recica i ololina do 2 hektara , ponudete i na email.poz

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам