1 / 12
Izrabotka po merka na stakleni pregradi i vrati
1 €
19.09.2022 20:26

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1 m²

Izrabotka po merka na stakleni kancelarii pregradi i vrati od kaleno i laminirano staklo 8mm 10mm providno matirano sivo i kafeno. Povelete posetete ne vo nasiot salon vo Skopje na Ul. Vodnjanska. DBM Ekskluziv.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се продава од:

Bube
Потврден огласувач
078204800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам