1 / 3
Hala nasproti institut
По Договор
18.10.2022 20:35

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

180 m²

Se prodava ili izdava hala na izlezot od prilep na patot za makedonski brod . Nasproti institut
078233702
078233702

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Lenka
Потврден огласувач
078430024
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам