1 / 7
Апартман Плодин
1 €
26.03.2023 10:38

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

58 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

бул. Туристичка

Се издава стан во строгиот центар на Охрид, на главната улица во Охрид(бул. Туристичка) и на само 100 метри од чаршијата.

(Јавете се за да се договориме за цена)

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

_
Потврден огласувач
070261597
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам