1 / 5
Prodavam kuka
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.09.2019 16:25

Куманово / Куманово

Број на соби:

2,5

Квадратура:

70 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

600 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2009

Година на реновирање:

2009

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Karpos kumanovo

Prodavam kuka vo naselba karpos kumanovo
Mozna zamen za stan vo kumanovo

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Slavka
Потврден огласувач
071363240
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам