1 / 6
NOV PRAZEN 44m2 DVOSOBEN VO KOZLE
180 €
05.10.2022 15:56

Карпош / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

44 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

KOZLE

sifra 21397

Se izdava nov prazen stan 44m2 na prizemje vo Kozle kaj Kam Market, 2 prostorii, sopstveno parno .......pogoden za kancelarii ! ***vseliv od 20.10.***

CENA 180 EVRA

kontakt mobilen
077 705 108
077 705 109
02 3051 300
Agencija Doma Dom
www.domadom.mk
info@domadom.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Агенција за недвижности ДОМА ДОМ
Ivo Lola Ribar br.72B lok.8
Потврден огласувач
023051300
Испрати Е-маил до огласувачот

NOV DVOSBEN 45m2 TAFTALIDZE KAJ VERO 2

250 €

Namesten dvosoben 40m2 Kapistec -Centar

200 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам