1 / 9
Garsonjeri
По Договор
30.01.2023 20:56

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

1

Квадратура:

25 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2018

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Karaorman

Se izdavaat ednosobni stanovi na podolg period.tel.077 752 555

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Slavica
Потврден огласувач
078205018
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам