1 / 4
Kukja So Garaza - Kumanovo
По Договор
12.10.2019 18:52

Куманово / Куманово

Број на соби:

8

Квадратура:

400 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

Esperanto 88

Se prodava kukja so garaza
Podrum, prizemje, sprat i potkrovje
Dokumenti na raka
Ulica Esperanto br.88

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

XXx
Потврден огласувач
078844735
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам