Se prodava kukja vo cenar na gradot
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.10.2019 23:10

Куманово / Куманово

Број на соби:

6

Квадратура:

400 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

400 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 4 Паркинг места

Ориентација:

Север

Адреса:

pero tosev 18

Se prodava kukja kaj stara crkva 300m2 so se dvorna povrsina,kukjata ne e prilagodliva za ziveenje,kukjata ima moznosti za podiganje na zgrada,cenata e po dogovor

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Martina
Потврден огласувач
076201502
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам