Se prodava lozje i niva
1 €
Цената не е фиксна
19.09.2022 10:51

Куманово / Куманово

Квадратура:

1 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Lozje kaberne sovinjon povrsina 7 dekari
Lozje sorta muskat hamburg povrsina 1 hektar
Lozje polovinq smederevka polovina muskat hamburg povrsina 9 dekari
Niva povrsina 2 hektari
Siot nedvizen imot se naogja vo s. Tromegja
Cena po dogovor
Tel. 070313204

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Verica
Потврден огласувач
072220536
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам