1 / 12
Se prodava kuca
1 €
07.11.2019 13:24

Куманово / Куманово

Број на соби:

4,5

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

77 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2007

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Ivo Lola Ribar

Se prodava kuca so dva posebni namesteni i opremeni stana, ducan i dvorno mesto. Mozna e prodazba samo na ducanot ili samo na stanbeniot del i dvorot.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
078236422
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам