Se prodava deloven prostor
55.000 €
22.09.2022 10:48

Аеродром / Скопје

Квадратура:

42 m²

Se prodava deloven prostor vo Aerodrom vo zgradata na Telekabel 42 m2 na prvi sprat


070 204 696

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се продава од:

Stemit & R
Потврден огласувач
070265562
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам