1 / 10
E-bike Sparta
400 €
05.04.2020 17:54

Тетово / Тетово

E-Bike Sparta

Golemina na ram 46 ( M )

Speed 7

Shimano Nexave

Gumi 28 Shwalbe

Pumpa

Dinamo svetla

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Rinor
.
Потврден огласувач
071919555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам