1 / 7
JCB X3 i MH CITY
1.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.05.2020 17:20

Желино / Тетово

Se prodavat bageri moze i zamena za po novi modeli
Za poveke info na tel
070209843

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава / Можна е замена од:

durim
Потврден огласувач
070209843
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам