1 / 9
Prodavam visoko kvalitetni bokserski vreki
3.000 МКД
Цената е фиксна
22.06.2022 21:34

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Prodavam visoko kvalitetni vreki za boks i kik boks so dimenzii:
1,5m-3500denari i 1m-3000denari ili po poracka so vasi dimenzii kontakt na tel.
072 751 000

Категорија: Спортска опрема и активности / Боречки спортови / Справи / Опрема

Се продава од:

goce
Потврден огласувач
072751000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам