1 / 2
SE PRODAVA ILI IZDAVA PLAC 2,000m2
По Договор
02.10.2022 07:58

Куманово / Куманово

Квадратура:

2000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

PLAC SO POVRSINA OD 2,000m2 NA UL,NARODNA REVOLUCIJA DO POSLEDNA KUCA,OD LEVA STRANA{PORANESNA DRVARA}100m NAD EL CENTRALA,IMA STRUJA VODA,KEN BARAKA,TAMPONIRANO.POGODNO ZA GRADBA FCRTANI 3 KUCI,ODGOVARA I ZA STOVARISTE. I TOJ TIP NA DEJNOST.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Milovan
Потврден огласувач
077800370
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам