1 / 12
Куќа со најубав поглед на градот
100.000 €
Цената не е фиксна
03.12.2019 15:53

Делчево / Делчево

Број на соби:

8

Квадратура:

240 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

1600 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Се продава куќа на ул. Иван Милутиновиќ, на само 5 минути од центарот на градот. Куќата е изградена покрај шума и е со најубавиот поглед на градот! Мир, тишина, прекрасна природа и доволно далеку од градската врева. Има 2 спрата по 120 м2, со сопствено парно и термоизолација по светски стандарди, подрум, гаража за 2 возила, огромен двор хортикултурно уреден. Цена по договор! Првин треба да се види и да се почувствува убавината на околината.
Телефон за контакт 071269394.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Suzana
Потврден огласувач
071269394
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам