1 / 4
Се изнајмува деловни простории / delovni prostorii
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.12.2022 19:08

Куманово / Куманово

Квадратура:

140 m²

Се изнајмува деловни простории.

Едната е 45м2
Другата 90м2

Делумно опремени,нови.

Просториите се погодни за канцеларија,нотарски,адвокатски канцеларии,салон и сл.

Просториите се наоѓаат на втор спрат.
Локацијата е во центарот на градот.
Располага со санитарен јазол и сопствен паркинг.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

Мартин
Потврден огласувач
077-462-100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам