1 / 7
2 Solidni Kuki
85.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.12.2019 14:10

Куманово / Куманово

Број на соби:

6

Квадратура:

220 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

10 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

1985

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Denko Draganov 24

2 kuki nova i stara, 220m2, greenje so struja i drva, Karsi bazaro [ piano prestige ] i gradski bazen, blisku do kej, 5 minuti do centar, blisku do tus, blisku do gimnazija,gradinka, mirno mesto, neprometna ulica

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Frosina Spasovska
Потврден огласувач
072303170
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам